18 oktober; dag 13
Van Ouray naar Montrose.
We genieten nog even in Ouray. Wat een prachtig dorpje. Er is één hoofdweg. Natuurlijk Mainstreet en deze is geasfalteerd. De rest van de wegen in het dorp is gravel en zand. Da’s makkelijk als er sneeuw valt, hoef je niet te strooien want het ligt er al. Je moet niet denken dat het dagen regent, maar voorlopig schijnt het zonnetje dus voor ons geen problemen.
We vervolgen weg 550 verder noordwaarts. We komen langs het Ridgway Statepark. Mooi!
Nog verder noordwaarts gaat de route.
Als we bijna in Montrose zijn komen we voorbij een uitstalling van “oud mooi spul” volgens Wim, “oude zooi” volgens Janneke. Wim kan er uren lopen.
We stoppen in Montrose. Een wat groter stadje. Een gedeelte van de avond brengen we winkelend door. D.w.z.: kijken, kijken, (bijna) niet kopen………….
We hebben een leuk hotel hier voor een leuke prijs. We besluiten drie nachten te boeken dan kunnen we op ons gemakje de Black Canyon bekijken.
Overnachting: Days Inn, Montrose
Geboekt; langs gereden
Gereden: 58 mijl
Reacties
Van Ouray naar Montrose. — Geen reacties
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>